Corsair | Gaming Headset | HS35 v2 | Wired | Over-Ear | Microphone | Carbon
- TootjadCorsair
- Mudel: CA-9011377-EU
- Saadavus: 1
-
51€
Corsair | Gaming Headset | HS35 v2 | Wired | Over-Ear | Microphone | Carbon
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 197.00 mm |
| Gross height (mm) | 235.00 mm |
| Gross weight | 0.47 kg |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Kaabli pikkus | 1.8 m |
| Kandmisviis | Over-Ear |
| Microphone | Yes |
| Mürasummutus | No |
| Näivtakistus | 32 |
| Net weight | 0.25 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 207 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 18.00 g |
| Producer | Corsair |
| Producer product family | Gaming Headset |
| Producer product name | HS35 v2 |
| Sagedusvahemik | 20-20k Hz |
| Tare weight (kg) | 0.22 kg |
| Toote värv | Carbon |
| Traadita ühendus | No |
| Ühenduse tüüp | Wired |
| USB-laadimise pesa | No |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wireless | No |





